BUBLINOVÁ SHOW

bublinová show pro děti

SLIZOMÁNIE

Slizománie s MEGAslizoinem

FOOTBAGOVÁ FREESTYLE SHOW

KOUZELNICKÁ SHOW PRO DĚTI

kouzelnická show pro děti

Vystoupení pro děti

Nabízíme širokou škálu programů na Vaší akci. Zábavné a veselé vystoupení pro děti. Nabízíme produkci profesionálních umělců, mistrů ve své kategorii. Zábavná vystoupení na dětský den, veselý program na family day, poutavá show na mikulášskou nadílku, oblíbená vystoupení pro kulturní domy a zábavní centra. To vše naleznete u nás!

Zábava pro děti i rodiče

Nabízíme zajímavá vystoupení pro děti, které pobaví i rodiče. Vystoupení bublináře s bublinovou show, kouzelník, footbag freestyle show pro teenagery, oblíbená loutková revue a mnoho dalšího. V naší nabídce naleznete také zajímavé atrakce, které zpestří program Vaší akce.

Poradenství

Nevíte si rady, jaká show bude právě na Vaší akci ta nejvhodnější? Nevíte, které programy spolu ideálně kombinovat? Nenašli jste v naší nabídce to, co jste hledali? Nevadí! Ozvěte se nám, vše společně probereme a najdeme to nejlepší právě pro Vás!

Bublinová show

Unikátní vystoupení s mýdlovými bublinami. Exhibice profesionálního bublináře a světového rekodmana, které ho znáte z oblíbených televizních pořadů i novin. Více na bubbleshow.cz.

Bublinkový workshop

Protor pro všechny milovníky bublin, kde se naučí s bublinami pracovat. Všichni se naučí foukat obrovské bubliny a stanou se na chvilku malým bublinářem. Více zde.

Bublifuky

Všichni milují bublifuky a proto je reklamní bublifuk ideálním reklamním předmětem, který potěší každého účastníka akce. Nabízíme různé druhy bublifuků a rychlé dodání!