Bublifuk na obří bubliny

Megabublina je značka bublifuku, kterou jsme uvedli na trh v roce 2011. Bublifuk je určený pro všechny milovníky bublin, kteří chtějí sami jednoduše vytvářet obrovské bubliny. Bublifuk na obří bubliny Megabublina vznikl ve spolupráci s bublinářem Matějem Kodešem, který ho nyní doporučuje a je také jeho tváří. Megabublina, bublifuk na velké bubliny, je vlastně takový poloprofesionální bublifuk, se kterým každý lehce vyrobí bubliny ve velikosti několika metrů, ale není to bublifuk, který je určen pro profesionální show.

Bublifuk Megabublina je kapalina, která je určená na výrobu těch největších bublin. Je to jediný takový bublifuk na našem trhu. Aby byl výsledný efekt co nejlepší, nabízíme k němu také speciální šňůrky na tvoření bublin, které jsou navrženy přesně tak, aby nasály potřebné množství bublifuku a bubliny šly snadno tvořit. Dále nabízíme také zajímavé a netradiční tvary klasických bublifuků, bublinové pistole a výrobu reklamních bublifuků na zakázku. Celý sortiment si můžete prohlédnout a zároveň zakoupit na e-shopu www.megabublina.cz.

Bublifuk na obří bubliny Megabublina je samozřejmě bezpečný, nezávadný a nedělá skvrny na oblečení, ani podlaze. Bublifuk splňuje evropskou normu pro bezpečnost hraček.

Megabublina je inteligentní hračka pro děti i pro dospělé. Doporučujeme také jako vhodnou a oblíbenou zábavu na zahradní párty, rodinnou oslavu, nebo dětský den, kdy si s bublifukem vyhrají všichni bez ohledu na věk.

Velkoobchodní spolupráce:

Pro velkoobchodní partnery a prodejce hraček máme připravené zajímavé cenové nabídky, v případě zájmu o spolupráci se na nás prosím neváhejte kdykoli obrátit.