Bublifuk na obří bubliny

MEGAbublina je značka bublifuku, kterou jsme uvedli na trh v roce 2011.

Bublifuk je určený pro všechny milovníky bublin, kteří chtějí sami jednoduše vytvářet obrovské bubliny. Produkt vznikl ve spolupráci s profesionálním bublinářem Matějem Kodešem, který je garantem jeho kvality.

MEGAbublina je bublinová kapaliny prémiové kvality, která je určená na výrobu těch největších bublin. Aby byl výsledný efekt co nejlepší, nabízíme k němu také speciální šňůrky na tvoření bublin, které jsou navrženy přesně tak, aby nasály potřebné množství bublifuku a bubliny šly snadno tvořit. Celý sortiment si můžete prohlédnout a zároveň zakoupit na e-shopu www.megabublina.cz.

Bublifuk je sice vyroben tak, aby tvořil nekonečně dlouhé bubliny, ale jeho využití je všestranné a universální. Kapalina je vhodná také jako náhradní náplň do klasických malých, automatických, nebo svatebních bublifuků. 

Všechny naše produkty jsou bezpečné, nezávadné a nedělají skvrny na oblečení, ani podlaze. Bublifuk splňuje evropskou normu pro bezpečnost hraček.

MEGAbublina je inteligentní hračka pro děti i pro dospělé. Doporučujeme také jako vhodnou a oblíbenou zábavu na zahradní párty, rodinnou oslavu, nebo dětský den, kdy si s bublifukem vyhrají všichni bez ohledu na věk.

S bublinami máme 4 zápisy v Guinnesově knize rekordů. V roce 2018 jsme získali krásné 3. místo v prestižní soutěži Hračka roku.

Velkoobchodní spolupráce:

Pro velkoobchodní partnery a prodejce hraček máme připravené zajímavé cenové nabídky. V případě zájmu o spolupráci se na nás prosím neváhejte kdykoli obrátit.