BUBLINOVÁ SHOW

FOOTBAG FREESTYLE SHOW

LASERMAN

ELECTRIC BOOGIE

BLÁZNIVÝ UČITEL TANCE

MAGIC SHOW

Vystoupení pro dospělé

Nabízíme širokou škálu vystoupení na Vaší akci. Efektní, vizuálně zajímavé i zábavné programy. Nabízíme produkci profesionálních umělců, mistrů ve své kategorii. Zajímavé vystoupení na ples, působivé vystoupení na konferenci, zábavné vystoupení na firemní večírek, neokoukaný program na tiskovou konferenci. To vše jen u nás!

To NEJ na Vaši akci

Nabízíme zajímavá představení pro dospělé. Vystoupení bublináře s bublinovou show, kouzelník, footbag freestyle show, laserman, silová akrobacie, bubenická show, taneční vystoupení, dress change, electric boogie, učitel tance a mnoho dalšího. V naší nabídce naleznete také zajímavé atrakce, které zpestří program Vaší akce.

Poradenství

Nevíte si rady, jaká show bude právě na Vaší akci ta nejvhodnější? Nevíte, které programy spolu ideálně kombinovat? Nenašli jste v naší nabídce to, co jste hledali? Nevadí! Ozvěte se nám, vše společně probereme a najdeme to nejlepší právě pro Vás!

Bublinová show Matěje Kodeše

Unikátní vystoupení s mýdlovými bublinami. Exhibice profesionálního bublináře a světového rekodmana, které ho znáte z oblíbených televizních pořadů i novin. Více na bubbleshow.cz.

Footbagová show

Profesionální footbagová show s hudebně synchronizovanou choreografií. Neuvěřitelná sportovní show s prvky stand-up komedie.

Laserman

Unikátní show neskutečná a dech beroucí podívaná. Laserman dokáže vlastní rukou posouvat vertikální paprsky světla a vytvářet z nich nejrůznější obrazce, laserové světlo dokáže i zlomit, vyvolat z něj tóny, nebo dokonce uchopit do ruky a odtrhnout od země.