Výroba slizu s MEGAslizounem je hit!

V naší nabídce naleznete nejen hotové slizy, ale hlavně produkty na výrobu slizu, které jsou nezávadné a netoxické.

Nechápete, co na tom slizu všechny děti mají? My Vám to rádi vysvětlíme!

Děti milují výrobu slizu, bádání nad dokonalým receptem, rozhodování o jeho nejlepším vzhledu a textuře. Výroba slizu tak podporuje dětskou fantazii a kreativitu. To je fakt! Navíc má hraní se slizem blahodárné antistresové účinky, podporuje rozvoj jemné motoriky a smyslového vnímání. Zaslizujte si s nimi, zaručeně Vás to chytne taky!

Megaslizoun nabízí obrovský sortiment produktů na výrobu dokonalého slizu. Například slizové lepidlo máme čiré, barevné, bílé, s vůní, nebo třpytkové. Kromě toho u nás najdete i velké množství doplňků v podobě třpytek, barev, aromat a kuliček. Samozřejmě nechybí ani to nejdůležitější – aktivátor! Využijte nabídky předem sestavených sad od startovací – pro úplné začátečníky, po nejluxusnější – pro opravdové slizounské „fajnšmekry“.

Se slizem máme zápis v České knize rekordů. Podařilo se nám vyrobit NEJVĚTŠÍ SLIZ a kousek z něj naleznete v Muzeu rekordů a kuriozit v Pelhřimově.

Všechny naše produkty splňují nejpřísnější normy Evropské unie na bezpečnost hraček EN71.

Spolupracujeme se známými youtubery a influencery. Se značkou MEGAslizoun jsou spojené také oblíbené eventy pro děti Slizománie.

Velkoobchodní spolupráce:

Pro velkoobchodní partnery a prodejce hraček máme připravené zajímavé cenové nabídky, v případě zájmu o spolupráci se na nás prosím neváhejte kdykoli obrátit.