Kouzelník Pavel Dolejška

Pavel Dolejška patří již řadu let mezi nejvyhledávanější kouzelníky nejen v České republice.

Největší úspěchy:

V průběhu své kariéry Pavel navštívil mnohé kouzelnické soutěže a prestižní festivaly, kde se pravidelně umisťuje na předních příčkách. Dodnes získal řadu významných ocenění, vč. ceny nejvyšší – Cenu diváků.

Na svém kontě má nespočetná kouzelnická vystoupení doma i v zahraničí, z nichž za zmínku stojí především 4 neopakovatelná vystoupení v pražské O2 aréně, kde jeho jedinečná magická show roztleskala a na nohy postavila tisíce nadšených diváků, nebo vánoční kouzelnické galavečery v Hotelu Hilton ve městě Valleta na Maltě.

Program pro děti:

ŠKOLA ČAROVÁNÍ A KOUZEL

Škola čarování a kouzel je nejoblíbenější dětský kouzelnický program pro děti od 3 do 15 let, který vytváří dětské úsměvy, vyvolává překvapení a děti jsou do programu aktivně zapojovány.

V průběhu kouzelnického vystoupení jsou všechny děti zapojovány do samotného čarování a kouzlení, a to jako malí učni Harryho Pottera. Během vystoupení uvidí celou řadu kouzel vymyšlených přímo pro ně. Budou si moci vyčarovat např. živou hrdličku a také několikametrového králíka z klobouku, hrát si s pravou kouzelnickou hůlkou, začarovat a vykouzlit míčky, karty a vše možné. V pořadu nechybí ani známé pohádkové bytosti a animované postavičky. Děti budou mít možnost naučení několika drobných kouzel

Jako rozšíření programu lze přidat modelování zvířátek z tvarovacích balónků.